İHTİYACIMIZDA YANIBAŞIMIZDA

İHTİYACIMIZDA YANIBAŞIMIZDA

İHTİYACIMIZDA YANIBAŞIMIZDA

Bazı zamanlar bir  sexshop mağazasından ne alabiliriz diye düşünebiliriz. Ama hiç de düşündüğümüz gibi çıkmamakta. Her kişinin sex yaşantısı da ya da beyninde sürekli kurduğu fantezi dünyası vardır. Kimilerinin fantezileri birden çok kişi ile beraber olma şeklinde düşünülmektedir.

 

Bu düşünceler belki de hayat yaşantınıza aykırı bile olabilir. Mesela kız arkadaş, swinger cift,gay partner,travesti,evli ciftlerle gibi daha pek çok sayabiliriz. Bu düşüncelerin çok olanaksızdır. İşte tam bu anda sex shop mağazalarındaki ürün çeşitliliği devreye girer. Hayatımızda yapacağımız yanlışlığı bu mağaza ile engellemiş oluruz. Hayal dünyamızı buradan alacağımız ürünlerle gerçekleştirebilir, kendimizi mutlu edebiliriz. Burada önemli olan her shop biz değiliz. Dikkat edinmelidir. Güvenirliğimizi yıllardan beri kanıtlamış olmamız bizi tercih etmelerinde en büyük kanıttır. Shop mağazamızda 1000’den fazla ürün bulunmaktadır. Sex shop ile en çok istenen ürünlerden bazıları ise;

Titreşimli Orgazm Topu: Anal veya vajinal olarak kullanılabilmektedir Klitoris uyarıcı olarak ta kullanabiliyorsunuz. Kademeli titreşim hızı ayarı bulunmaktadır.

Sexual Balls; Üçlü zevk toplarıdır. İçinde mini titreşimlere sebep olan metal toplar bulunmaktadır. Rahat giriş için pürüzsüz yüzeye sahiptir. Orgazm seviyesini yükseltmeye büyük yardımcı olur.

Belden Bağlamalı Penis: 20 cm uzunluğunda içi boş ve titreşimlidir.4 cm kalınlıkta olup tamamen yumuşak dokuda realistiktir. Kontrol edilebilir titreşim özelliği vardır.Ergonomik tasarımı ile rahat kullanımı vardır.Belden bağlama bölgesi her bedene göre ayarlanabilir., Titreşim bölümü istenilen hızda ayarlayabilirsiniz.

En çok satanlardan bir tanesi de realistik penisdir. Gerçeğe uygun, gerçekçilik anlamı taşır. Penise en yakın gerçekçi bir üründür. Bu ürün yumuşaklığı ve ten dokusuna çok yakındır.
Realistik penisler anal, vajinal ve oral seks yapılabilecek düzeyde imal edilmiş olup realistik penisi satın alırken ne amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekmektedir önceden. kafası geniş bir  penis kullanmanız anüs kısmından içeriye girmesi biraz zor olabilir.

Satılan tüm bu ürünler cinsel sağlık ürünleridir. Cinsel yaşantıda eksiklikleri tamamlamaktadır. Cinsel ilişkiler daha keyifli olmaktadır. En çok şişme bebek,22cm vantuzlu, titreşimli 3 boyutlu realistik penis, kaydırıcılar, cep vajinası mastürbasyon, titreşimli realistik vajina, realistik kılıf, vibratör, tireşim topu gibi daha pek çok ürün satılmaktadır. Önemli olan ihtiyacınıza ne gerekiyor onu bilmeniz. Siz isteyin biz sağlayalım sizlere.

İHTİYACIMIZDA YANIBAŞIMIZDA

Seks shop37 gizliliği temel prensip edinmiş dürüst, ciddi, kaliteli hizmet ilkesiyle ödün vermeden çalışan ve fantezi ürünleri satışı yapan kurumsal bir firmadır. Gerek ürün kalitemizle gerekse sattığımız ürünün atış sonrası hizmetleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Cinsel sağlık ürünlerinin yepyeni çeşitleriyle, müşteriye yönelik kampanyalarıyla en kaliteli hizmeti en ucuza vermekteyiz. Sitemizde ve satış mağazamızdan alacağınız tüm ürünler garantimiz altındadır. Tüm ürünlerimizi ister sitemizden online satın alabilir ister adresimize gelerek mağazamızdan da görerek alabilirsiniz

 

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir