İçinizdeki Dünya

 İçinizdeki Dünya

İçinizdeki Dünya

İnsanlığın önem verdiği hayati mevzuların başında cinsellik gelir. Kadınından erkeğine kadar cinselliğe ilgi duymayan, onu araştırmayan, öğrenmeyen insan sayısı yok denecek kadar azdır. Geçmişte bu çok daha zor iken günümüzde cinselliği öğrenecek birçok kaynak vardır; internet, kitaplar, televizyon… İnsanlar cinselliği öğrendikten, kendi vücutlarını tanıdıktan sonra sırada karşı cinse ilgi duymak ve bedeninin sırlarını çözmek vardır. Karşı cinsle ilgili edindiğimiz bilgilerden, onlarla olan yakınlaşmamızdan ve ilişkilerimizden sonra evlenmeye karar verir ve bir dünya evine gireriz. Evlilik düşündüğümüz kadar kolay ve eğlenceli değildir. Sıkıldığımız dönemlerde karşımıza çıkan, gözümüze çarpan yeni bir oluşum var artık; Sex Shop.

Öyle dönemler vardır ki hayattan zevk almaz, gözümüze hiçbir şey güzel gelmez, mutsuzluktan ölürüz. Böyle dönemlerin sebebi evinizde, ailenizde, ilişkinizde yaşadığınız sıkıntılardır. Partnerinizle yaşadığınız güzel bir gecenin sabahında mutsuz olma ihtimaliniz neredeyse sıfırdır. Aile toplumun en küçük yapı taşıdır. Ailenin gelenek ve göreneklerimizdeki yeri tartışılmaz şekilde önemlidir. Ailesinde huzur ve mutluluğu bulamayan kişi toplumdan soyutlanır, sosyalizasyon sürecini tamamlayamaz, insanlar tarafından dışlanır. Huzurlu ve mutlu bir aile ortamı sağlamanın yolu herkesin bildiği gibi yatak odasından geçer. Yatak odanızı sessizliğinden kurtarmak istiyorsanız siz de hemen elinizin altındaki bir bilgisayardan veya şehrinizdeki bir Sex Shop mağazasına göz atabilirsiniz. Onlarca ürün kategorisi, yüzlerce ürün ve birçok fantezi eşyaları hizmetinize sunan bu mağazaların güvenilir olmadığını düşünebilirsiniz. Şimdi okuyacağınız şeyler ise tüm bildiklerinizi çöpe atar cinsten olacak.

Sex ürünleri satan sitelerden yapacağınız alışverişler kesinlikle ürün göstermeyen hediye paketleri içerisinde gelir ve size kargo teslim etmeye gelen kurye dahil olmak üzere hiç kimse paketin içinde ne olduğunu bilmez. Öncelikle güvenlik problemini hallettikten sonra geri kalan şey seçeceğiniz ürünün kategorisidir. Sex ürünleri, fantezi giyim ve cinsel sağlık kategorilerinden herhangi birine girdiğinizde karşınıza çıkacak ürünler vibratörlerden penislere, mastürbatörlerden şişme kadınlara kadar geniş bir yelpazede size sunulacaktır. Unutmamamız gerekir de bu mağazalar sıradan sex eşyaları satan yerler değil, cinsel sağlığı besleyecek ve koruyacak nitelikte ürün satımı da yapan yerlerdir. Eczanede almaya utandığınız ürünü kimseyle yüz yüze gelmeden istediğiniz oranda, istediğiniz markadan alma imkânı sunan bu web siteler topluma hizmet etmektedir. Eşinize sürpriz yapmak için, yatağınızı o soğuk havasından kurtarmak ve biraz olsun yeniliklere açık olduğunuzu eşinize göstermek için siz de bu siteleri ziyaret edebilir ve partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Yapacağınız tek şey bilgisayarınızın başına oturmak ve ruhunuzun istediği ürünlere göz atmak.

 İçinizdeki Dünya

Sizin kendisi için hazırlanıp, bir Sex Shop mağazasından alışveriş yaptığınızı gören partneriniz size karşı koyamayacak ve ruhsal çöküntüsünü, hayattan bıkkınlığını bir kenara bırakıp sizinle mutlu olmaya başlayacaktır. Hadi şimdi fantezilerinizi açığa vurma sırası sizde.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir