HAYAL GÜCÜNÜZE RENK KATIN

HAYAL GÜCÜNÜZE RENK KATIN

HAYAL GÜCÜNÜZE RENK KATIN

Toplumumuz yapı olarak çok serbest olmamasına rağmen insanlarımızın geniş hayal gücü seks shop mağazalarının gerekliliğini ortaya koymaktadır. Genel olarak utanılacak bir durum olarak algılanan sex shop mağazaları esasında toplum sağlımızı için çok gerekli deşarj işlevi üstlenen özel ürün satış mağazalarıdır. Bu mağazalara biraz daha yakından bakalım.

Müşterileri için geniş ürün yelpazesi sunan bu mağazalar hayal gücünüzü zorlayan fantezi ürünleriyle zevkinizi doruklarda yaşamanızı amaçlıyor. Bu mağazalarda en çok satılan ürünler olarak vibratörler, geciktiriciler ve prezervatifler olarak dikkat çekiyor. En pahalı ürünleri incelediğimizde ise bu ürünlerin ise realistik mankenler olduğunu söyleyebiliriz. Şişme bebeklerden tamamen farklı olan ve görünümü ile bir insandan farkı olmayan bu mankenlerin fiyatları 3 bin ila 10 bin dolar arasında değişiyor. Birçok seçeneği olan ürün seçeneklerinden oluşan bu mağazalarda pembe kelepçeler, maskeler, leopar kırmızı ve siyah renkleri ile kırbaçlar olarak en farklı ürünleri sıralayabiliriz. Mağazadaki alışveriş profiline baktığımızda genelde erkek müşteriler alışveriş yapıyor ama arka plana baktığımızda kadınların isteklerine seçilen ürünler ile alışverişin aslında kadın tarafından yapıldığını anlıyorsunuz. Bu durumun sebebi başta da dediğimiz gibi toplum yapısının rahat olmayışı.

Bundan dolayı sex shop merkezlerindeki ürünleri geneli kadınlara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Ancak kesin çizgilerle bay, bayan ürünleri diyerek tasnif yapmak da mümkün değil. Çünkü müşterilerinin hayal gücünün sınırlarını kendi belirledikleri için her ürünü her insanın kullanma durumu olduğunu söyleyebiliriz. Bu mağazaların ürünleri genellikle seks oyuncağı, fantezi kıyafetleri gibi ürünlerden oluşmaktadır. Ancak bu durum giderek değişkenlik göstererek mağazaların fantezi konsepti yanında giderek sağlık konsepti ile iç içe girdiğini söyleyebiliriz. Jeller, afrodizyak etkili ürünler, prezervatifle ve daha değişik sağlık ürünlerinden oluşan seçenekler ile sağlık ürünleri için de bol seçenek mağazalarda fantezimizin şekline uygun sağlık ürünleri temin edebiliriz. Başta da dediğimiz gibi bu mağazalar toplum sağlığımız için önemli bir noktadadır.

HAYAL GÜCÜNÜZE RENK KATIN

İnsanlarımız kimseye söyleyemediği cinsel sorunlarının birçoğunu bu mağazalardan aldığı ürünler ile seks hayatına renk katarak çözüm üretebilir. Bu konuya farklı bir açıdan bakarsak, toplumumuzda boşanmaların önemli bir bölümü cinsel problemler yüzünde olduğunu biliyoruz ve bu durum için en etkili çözümlerin erotik ürünleri edinebileceğimiz bu mağazalar aracılığı ile sağlayabileceğimizi de hatırlatalım. Sex shop merkezlerinden alışverişlerinizi ister mağazaya gelerek isterseniz de internet üzerinden kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ancak bu konuda bir hatırlatma yapalım. Bu ürünleri müşteriler genellikle gizlilik içinde aldığı için yaşanabilecek bir aksilik durumunda müşteriler şikâyet mekanizmasını kullanmak için polise ya da tüketici hakları merkezlerine gitmeye çekinmektedir. Bu durumun farkında olan art niyetli satıcılar müşterileri zarara uğratabilmektedir. Mağazadan alışveriş daha güvenlidir.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir