HARİKA DAKİKALAR

HARİKA DAKİKALAR

HARİKA DAKİKALAR

Sexshop mağazalarında hem kadın hem de erkekler adına seks yaşamınıza olumlu yönde katkılar sağlayacak ürünler satılmaktadır. Erkeklerde en çok satışı gerçekleşen ürünler arasında geciktirici spreyler, geciktirici kremler, geciktirici haplar ve penis büyütücü kremler yer almaktadır. Bu ürünler erken boşalma sorunu yaşayan erkekler son derece önem sağlamaktadır. Çünkü geciktirici spreylerin kullanımı, erkeklerin cinsel yaşamında  %90 oranında olumlu etki sağlamaktadır. Geciktirici spreyler günümüzde çok tercih edilmektedir. Çünkü her 10 erkekten 8 ‘i hayatlarının bir döneminde erken boşalma problemi ile karşılaşmaktadır. Geciktirici spreyler tam da bu aşamada sizlerin yardımına yetişmektedir. Önemli olan mağazamızı ziyaret etmeniz ve sizler için tasarlanan ürünleri gözden geçirmenizdir. Bu ürünler her fiyat koşuluyla sizlere uygundur.

   Sex Shop mağazasında bulunan bazı geciktirici spreylerin içerisinde lokal anestezi maddesi ve E vitamini bulunmaktadır. Penis cildine uygulanan bu ürünler birçok erkek de penis cildinin uyarılmasını geciktirerek erken boşalmaların önüne geçmektedir. Ülkemizde sıklıkla bulabileceğiniz geciktirici spreyler genellikle sadece lidokain içermektedir. Lidokainin en büyük sıkıntısı doğal halindeyken kristal yapısı nedeniyle penis cildinden emilememesidir. Bu azalmış deri geçirgenliği ilacın cilt altında yer alan sinir uçlarını uyarmasını engellemektedir. Lidokaini etanol ve thymol ile karıştırarak elde edilen Promescent adlı bir yağ/su karışımındır. İlaç rahatlıkla cilt altı dokularına  geçerek sinir uçlarını etkilemektedir.

HARİKA DAKİKALAR

Bu sayede penis cildin uyarılmasını azaltarak hayalini kurduğunuz zevki yaşayabilirsiniz. Doza bağımlı etkinliği sayesinde her erkek kendine uygun dozu belirleyerek kullanmalıdır. Topikal tedavilerin en önemli dezavantajı erkekte ve partnerinde aşırı hissizlik meydana getirebilmesidir. Bu etkinin önüne geçmek için en pratik yol ise, erkeğin uygulayacağı dozu iyi ayarlayabilmesi ve prezervatif kullanarak ilacın partnerine vajina yoluyla geçmesinin önlemesidir. İçerisinde topikal anestezik barındıran prezervatifler ise, hem etkili hem de cinsel yolla bullaşan hastalıkların önlenmesi açısından güvenlidir.

Seks yaşamınızın mutlu bir sona ulaşması için Sexs Shop mağazamıza uğrayarak geciktirici spreyleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünleri kullanarak seks yaşamınızı vazgeçilmez bir duruma getirebilirsiniz. Geciktirici spreyi veya geciktirici kremleri ilişkiden 10 – 15 dakika önce penis alt kısmının uca yakın frenulum alanı üzerinde  2 – 3 fıs şeklinde uygulanmalısınız. Erken boşalma şikayeti ileri düzeyde olanlara ya doz arttırmak ya da daha geniş bir alana sürmeleri önerilmektedir. Bu ürün ile penisin sadece alt kısmına çepeçevre sürülerek hissizleşmesi önlenmekte ve cinsel haz duyulmaya devam edilmektedir. Bu uygulamayı yaparak hem kendiniz hem de partneriniz açısından doyumsuz bir ilişki yaşayabilirsiniz. Mağazamızı ziyaret ederek tüm seks yaşamınızı olumlu etkide değiştirebilecek ürünlerimizden faydalanabilir ve keyifli dakikalar yaşayabilir ev partenerinize yaşatabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey mağazamızı ziyaret etmeniz ve sizler için tasarlanan tüm ürünlerimizi gözden geçirmenizdir.

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir