GÜZELLİKLERİ SUNUYORUZ

GÜZELLİKLERİ SUNUYORUZ

GÜZELLİKLERİ SUNUYORUZ

 

Cinsel hayatınıza renk mi katmak istiyorsunuz? Cinsel fantezilere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Sexshop tüm bu beklentilere cevap vermektedir. Bu shoplar vibratörler, iç çamaşırı, tüm cinsel sağlık ürünleri cinsel sorunu yaşayanlar için fanteziler için birebirdir.

 

18 yaşından küçüklerin burada alışveriş yapması yasaktır. Ülkemizdeki bu shoplarda satılan ürünlerde sınırlama vardır. Her ürün satılmamaktadır. Yasaların izin verdiği şekilde ithal etmektedirler. Lider ülkeler Çin sex oyuncakları, Amerikan menşeli realistik penisler, almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden ise erotik çamaşırlar gibi sıralanabilir. Kanunlarda bu çeşitlilik yer aldığı için sex shop sektörü en çok internet üzerinden yürütülmektedir. Fakat yinede ürünlerinden almak istiyorsanız mümkün oldukça her shop yazan internet sitesinden alışveriş yapmayınız. Çünkü pek çok yer  bu durumu suiistimal edip müşterilerine hatalı veya yanlış ürünler göndermektedir. Dünya standartlarında, %100 kaliteli ve sağlıklı ürünler satmaktayız. Avrupa’da satışa çıkan tüm yeni ürünleri aynı anda müşterilerimize sunmaktayız.

Tüm siparişleri; sağlıklı bir şekilde kapalı bir pakette ulaştırmaktayız. Tüm siparişleri en kısa sürede istenilen şekilde müşterilerimize teslim etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti, gizlilik ilkeleri ve kaliteli hizmeti ön planda tutmaktayız. Satış sonrası; ürün teslimine kadar garantiye, desteğe ve bilgilendirmeye önem vermekteyiz. Avrupa’da bu sektör oldukça yaygındır. Fakat Türkiye’de insanların bakış açısı tam anlamıyla kırılmış değildir. Bir shopta ortalama 1000’e yakın ürün çeşitliliği var. Realistik vajina bunlardan biridir.

Gerçek ten dokusundadır, gizli ambalajında fener Görünümündedir, saklama derdi olmaz, temizlenmesi kolaydır. Kullanımı kolaydır, zevkin doruklarına varabilirsiniz. İkinci ürünümüz; çatal penisli belden bağlamalı penis realistik ten hassasiyetinde, çift çatal penisli, belden bağlamalı kemerli ve titreşimlidir. Büyük penis 19 cm. boy X 3,5 cm. çapında, küçük penis 21 cm. boyunda X 2,5 cm. çapındadır. Bir baka ürünümüz şişme erkek. Şiştiğinde 165 cm. boyunda, realistik penis ten hassasiyetindedir. Penis Boyu: 17 cm. X 3,5 cm. titreşimli,200 kg. basınca dayanıklıdır. Fantezilerinizde size eşlik edecek erkeğinizle muhteşem anlar yaşayabilirsiniz.

GÜZELLİKLERİ SUNUYORUZ

Kadınlar da bu seks shop35 mağazalara gelmektedir. Ancak seks malzemeleri müşteri profiline baktığımız zaman, erkekler çoğunlukta. Shop sahiplerinin ortak fikri yüzde 70’den fazlasının erkek olduğu yönünde. Fakat, bu rakam sizi aldatmasın. Çünkü seks shop sahipleri bu rakamları verirken aynı zamanda küçük bir eklemede bulunuyorlar: “Daha çok erkekler geliyor. Ama biz biliyoruz ki erkeklerin pek çoğunu da gönderen yine kadınlar.Bu yerler düşünüldüğü gibi basık ya da sadece penceresi olan gizli kapaklı işlerin döndüğü yerler değil. Aksine içeri girdiğiniz anda yanlış yere girip girmediğinizi kontrol için şöyle bir tekrar etrafa bakıyorsunuz. Bu işi uzun yıllardır ve profesyonel bir şekilde yapan shoplar, kendilerini bir sağlık uzmanı gibi gördükleri için temizliğe, düzene ve müşterilerinin konforuna özen göstermişler. Tabii ki shopların tasarım ve dizaynı yapılırken belirli renklerin seçimine bilhassa özen gösterildiğini fark ediyorsunuz. Kırmızı ve pembe tonlar bu tarz shopların vazgeçilmezi.

 

 

 

Beğen  
Önceki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir